18 novembre 2020 | | 38 Afficher

Paket Ev Projesi

Pendik/İstanbul

À propos du projet

Informations générales sur Paket Ev Projesi

HEKİMBOARD ŞİMDİ “PAKET EV” DE!

İlklerin öncüsü Hekim Holding hazır yapı grubu “Paket Ev” konseptiyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Çağın ihtiyaçlarını yakından takip eden ve ihiyaca cevap arayan bir yaklaşımla tasarlanan bu paket evler bir günde kurulabiliyor. Deprem, yangın gibi afetlere karşı önlem alınarak tasarlanan evler; zorlu iklim koşullarına adaptasyonu ile tercih sebebi oluyor.

İleri teknolojiyle fabrika ortamında üretilen; ısı, ses ve su yalıtım testleri onaylanmış olarak teslim edilen yapılar 6,00×8,00 m ebatlarında 48,00 m2 alana sahip iki adet birleşimli konteynerden oluşuyor.

Paket evlerin dış cephesinde A1sınıfı yanmaz özellikte HekimBoard fibercement levhalar tercih edilmiştir. Düz ve desenli seçenekleri olan HekimBoard fibercement levhalar, projede ahşap ve taş desenleriyle karşımıza çıkıyor. Projede yalıbaskı şeklinde uygulanan 200x2500x8 mm Turksiding levhalar, 272x625x10 mm HekimStone Taş Desenli levhalar ile birleştirilerek tasarımda net çizgiler ortaya koyuyor.

Tasarımı, düşük maliyetler ile kullanıcıya sunan “Paket Ev”ler; çevre dostu olması, taşınabilme ve ek modüllerle genişletilebilme özelliği, hafif ve dayanıklı yapısıyla tercih ediliyor.

Information sur le projet

Détails du projet

Lieu du projet: Pendik/İstanbul -

Superficie totale du projet: 48 m2

Date du projet: novembre 2020 - novembre 2020

L'état du projet: Terminé

Les produits utilisés

Nos produits utilisés dans ce projet et leurs domaines d'utilisation

Partager

Projets similaires

RÉUSSIS Votre formulaire a été envoyé avec succès. Nous vous contacterons dès que possible.